Sorumluluk reddi

SORUMLULUK REDDİ/DISCLAIMER

  • Sitemizdeki devreler çeşitli kaynaklardan , çeşitli yazarlar tarafından hazırlanmış devrelerden oluşuyor. Bu devreleri yayınlama amacımız tamamen eğitim amaçlıdır. Olabilecek hasarlardan ve zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Olabilecek her türlü problem kullanıcının sorumluluğudur.Haliyle her devreyi denememiz hem zaman hem de imkan açısından imkansızdır. Güvenilir kaynaklardan paylaşımlarımızı yapmaya çalışıyoruz.
  • İnternet dünyasında virüs her zaman karşınıza çıkabilir. Biz antivirüs  denetimimizi sürekli yapıyoruz. Yine de kendi bilgisayarınız için önlemini almak sizin zorunluluğunuzdadır.
  • Diğer sitelerin haklarına saygı duyuyoruz. Telif hakları alınmış herhangi bir materyali sitemizde görürseniz hemen bizimle iletişime geçiniz.  Biz de sizlerden bizim haklarımıza saygı duymanızı bekliyoruz. Sitemizdeki herhangi bir yazıyı kaynak olarak sitemizi göstererek veya sitemize link vererek başka sitelerde yayınlayabilirsiniz.

Yayınladığımız devrelerle ilgili herhangi bir isteğiniz için admin@elektronikhobi.net  mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.